Leírás és Paraméterek
Tissot PRX Powermatic 80 férfi karóra T137.407.17.041.00 egy hordó formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, kék analóg számlappal és fekete szilikon szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | 39,5x40 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj szélesség az óratoknál | 12 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 80.111 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 90 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | ütésálló zafír üveg tükröződésmentes bevonattal |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum |
| További tulajdonságok | Legfejlebb 80 óra járástartalék, könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot PRX Powermatic 80 férfi karóra T137.407.17.041.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%