Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Sport |
| Nem | unisex |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 36 mm |
| Számlap színe | fehér |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA 955.412 |
| Csat típusa | zsanérzár |
| Súly | 114 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | kétoldalú tükröződésmentes bevonattal ellátott |
| Vízállóság | 30 ATM |
| További tulajdonságok | Csavarzáras korona és hátlap, könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval, ajándék fehér szilikon szíj |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Seastar 1000 36mm unisex karóra szett T120.210.11.011.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%