Leírás és Paraméterek
Tissot Seastar 1000 Chronograph férfi karóra T120.417.17.081.01 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és szürke szilikon szíjjal rendelkező sportos Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 30 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát búvárkodásra megfelelő.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Sport |
| Nem | férfi |
| Díszítés | alumínium forgatható lünetta, menetzáras nyomógombok, korona és hátlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 45,5 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj további anyaga | textil |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | szürke |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA G10.212 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 119 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | kétoldali tükröződésmentes bevonattal ellátott zafír üveg |
| Vízállóság | 30 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click rugósfüllel |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Seastar 1000 Chronograph férfi karóra T120.417.17.081.01 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%