Leírás és Paraméterek
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 férfi karóra T120.407.17.041.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, kék analóg számlappal és fekete szilikon szíjjal rendelkező sportos Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 30 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát búvárkodásra megfelelő.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Sport |
| Nem | férfi |
| Díszítés | Átlátszó csavarzáras hátlap, csavarzáras korona, kerámia lünetta |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 43 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj szélesség az óratoknál | 21 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 80.111 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 108 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 30 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | Max. 80 óra járástartalék |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 férfi karóra T120.407.17.041.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%