Leírás és Paraméterek
Tissot Seastar 2000 Professional Powermatic 80 férfi karóra T120.607.11.041.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, kék analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező sportos Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 60 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát búvárkodásra megfelelő.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Sport |
| Nem | férfi |
| Díszítés | Átlátszó zafírüveg hátlap, Csavarzáras hátlap és korona, Kerámia lünetta, Hélium szelep |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 46 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 80.111 |
| Csat típusa | zsanérzár |
| Súly | 206 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes bevonatú, domború |
| Vízállóság | 60 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | Max. 80 óra járástartalék, szabadalmaztatott Nivachron kiegyensúlyozó rugó, könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Seastar 2000 Professional Powermatic 80 férfi karóra T120.607.11.041.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%