Leírás és Paraméterek
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.00 egy hordó formájú, fekete színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és sárga szilikon szíjjal rendelkező sportos Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 30 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát búvárkodásra megfelelő.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Sport |
| Nem | unisex |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | fekete |
| Óratok mérete | 41x41 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | sárga |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 80.111 |
| Súly | 90 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | domború ütésálló zafír üveg tükröződésmentes bevonattal |
| Vízállóság | 30 ATM |
| Funkciók | Dátum |
| További tulajdonságok | Legfejlebb 80 óra járástartalék, könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval, Superluminova számlap |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Vásárló
|
2025. 07. 22.
Először is. Kovácsolt kompozit SZÉNSZÁLAS anyag a tok külseje, NEM acél. A szíj pedig valódi kaucsuk gumi, NEM szilikon. Egy ilyen szintű bolt hogy engedheti meg, hogy ekkora baromságot írjon ki?
Facebook kommentek
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%