Leírás és Paraméterek
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.01 egy hordó formájú, fekete színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és kék szilikon szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 30 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát búvárkodásra megfelelő.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Sport |
| Nem | unisex |
| Díszítés | átlátszó hátlap, karbonmintás tok |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | fekete |
| Óratok mérete | 41x41 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | kék |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 80.111 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 90 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | domború zafír üveg tükröződésmentes bevonattal |
| Vízállóság | 30 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | legfeljebb 80 óra járástartalék, könnyen cserélhető szíj easy click rugósfüllel |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.01 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%