Leírás és Paraméterek
Tissot T-Race Touch férfi karóra T081.420.17.017.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, fehér analóg-digitális számlappal és fehér szilikon szíjjal rendelkező sportos Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | Touch |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 42 mm |
| Számlap színe | fehér |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | fehér |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA E49.301 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 88 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes bevonatú |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | ébresztés, visszaszámláló, stopper, iránytű, elem élettartam jelző, öröknaptár,második időzóna, háttérvilágítás |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot T-Race Touch férfi karóra T081.420.17.017.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%