Leírás és Paraméterek
Tissot T-Touch Connect Solar okosóra T121.420.47.051.07 egy kerek formájú, ezüst színű titánium óratokkal, fekete analóg-digitális számlappal és bézs textil szíjjal rendelkező sportos Tissot okosóra. Az óra fényenergiával működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | Touch |
| Nem | férfi |
| Díszítés | Kerámia lünetta |
| Óratok anyaga | titánium |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 47 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | textil |
| Szíj szélesség az óratoknál | 23 mm |
| Szíj színe | bézs |
| Szerkezet | fényenergiával működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA E32.001 |
| Pontosság szabályzás | bluetooth kapcsolattal |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 98 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | ébresztés, magasságmérő, barométer,elégetett kalória-számláló, stopper, dátum, iránytű, értesítések, megtett távolság, eco mód, bejövő hívás és üzenet értesítés, öröknaptár, lépésszámláló,hőmérséklet mérés, több időzóna, visszaszámláló, időjárás előrejelzés |
| Applikáció nyelve | angol |
| Készenléti idő | Töltés nélkül akár 6 hónap működés |
| Operációs rendszer | SWALPS - független svájci alkalmazás, a világon az egyetlen ami kompatibilis Android, iOs és Harmony/Huawei operációs rendszerekkel |
| Kijelző típusa | érintőképernyő |
| Kompatibilitás | Android, iOs, Harmony/Huawei |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot T-Touch Connect Solar okosóra T121.420.47.051.07 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%