Leírás és Paraméterek
Tissot Telemeter 1938 férfi karóra T142.462.16.052.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és barna valódi bőr szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | Heritage |
| Nem | férfi |
| Díszítés | Üveg hátlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 42 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | barna |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | A05.231 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 102 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | kétoldalú tükröződésmentes bevonattal ellátott, domború |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Funkciók | stopper, dátum |
| További tulajdonságok | Max. 68 óra járástartalék |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Telemeter 1938 férfi karóra T142.462.16.052.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Automatic Chronograph férfi karóra T137.427.11.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Automatic Chronograph férfi karóra T137.427.11.011.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%