Leírás és Paraméterek
Tissot Tradition 5.5 férfi karóra T063.409.11.058.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 39 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA E64.031 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 84 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Funkciók | dátum |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Tradition 5.5 férfi karóra T063.409.11.058.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%