Leírás és Paraméterek
Tissot Tradition 5.5 férfi karóra T063.409.36.018.00 egy kerek formájú, rosegold színű nemesacél óratokkal, fehér analóg számlappal és barna valódi bőr szíjjal rendelkező klasszikus Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | rosegold |
| Óratok mérete | Ø 39 mm |
| Számlap színe | fehér |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | barna |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA E64.031 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 40 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Tradition 5.5 férfi karóra T063.409.36.018.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%