Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Csomag tartalma | 1 db |
| Feszültség | 1.55 V |
| Kapacitás | 60 mAh |
| Technológia | ezüst-oxid |
| Újratölthető | nem |
| Méret | 11.6 mm x 3.1 mm |
| Súly | 1.2 g |
| További tulajdonságok | Hosszú élettartam |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!