Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Csomag tartalma | 1 db |
| Feszültség | 1.55 V |
| Kapacitás | 84 mAh |
| Technológia | ezüst-oxid |
| Újratölthető | nem |
| Méret | 9.5 mm x 3.6 mm |
| További tulajdonságok | Hosszú élettartam |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
szekelyb65@gmail.com
|
Igazolt vásárlás
2024. 07. 26.
Nem a termékkel van a probléma a szálitással volt egy kis probléma, de megjött és ez a lényeg.koszonom szépen