Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Csomag tartalma | 1 db |
| Feszültség | 3 V |
| Kapacitás | 180 mAh |
| Technológia | lítium-mangán-dioxid |
| Újratölthető | nem |
| Méret | 20 mm x 2.5 mm |
| Súly | 2.5 g |
| További tulajdonságok | Prémium minőségű gombelem Svájcból. A CR 2025 egy nem újratölthető lítium gombelem, nyomásérintkezőkkel. Lítium-mangán-dioxid technológiával tervezték. Megfelel a legmagasabb minőségi követelményeknek és kiváló megbízhatóságot kínál. |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!