Leírás és Paraméterek
Sector Expander EX-13 női karóra R3251510003 egy kerek formájú, kék színű műanyag óratokkal, digitális számlappal és kék szilikon szíjjal rendelkező sportos Sector karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Kollekció | Expander |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | műanyag |
| Óratok színe | kék |
| Óratok mérete | Ø 36 mm |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | L120-C70 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | kék |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.LCD Module |
| Súly | 33.6 g |
| Üveg | műanyag |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, Ébresztés, Stopper, Világítás |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!