Leírás és Paraméterek
Sector Expander EX-943 férfi karóra R3251574002 egy kerek formájú, piros színű műanyag óratokkal, fekete analóg-digitális számlappal és fekete szilikon szíjjal rendelkező sportos Sector karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Expander |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | műanyag |
| Óratok színe | piros |
| Óratok mérete | Ø 46 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | L120-C80 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 27 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.LCD Module |
| Súly | 58 g |
| Üveg | műanyag |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, Ébresztés, Stopper, Világítás |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!