Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Smartwatch |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | 120/80 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Méret | 22/22 |
| Súly | 9 g |
| További tulajdonságok | BYTE(EC) SILICONE NERO 22 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!