Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Smartwatch |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | 130/97 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Méret | 20/20 |
| Súly | 7.5 g |
| További tulajdonságok | PAROO SILICONE BLACK/DARK GREY mm.20 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!