Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Pelli Preziose |
| Szíj anyaga | gyíkbőr |
| Szíj hosszúság | 120/74 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | szürke |
| Méret | 20/18 |
| Súly | 9.5 g |
| További tulajdonságok | VIOLINO LUCERTOLA GRIGIO M.S 20 |
| Garancia | 12 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!